Sleva na položky faktúry

FakturaOnline představuje novinku, ktorá umožňuje používateľom pridávať zľavy na jednotlivé položky faktúry. Prečítajte si, ako môžete túto funkciu jednoducho využívať.

Prečítajte si článok →

Vzhľad faktúry

FakturaOnline.sk ponúka dva dizajny faktúr, ktoré si môžete prispôsobiť svojim preferenciám a ovplyvniť tak celkový vzhľad vašich dokumentov.

Prečítajte si článok →

Číselné rady faktúr a výdavkov

FakturaOnline.sk predstavuje novú funkciu, ktorá umožňuje prispôsobiť si číslovanie faktúr a výdavkov podľa vlastných preferencií. Tento návod vám krok za krokom ukáže, ako správne nastaviť číselné série a využívať všetky výhody tejto funkcie.

Prečítajte si článok →

Duplikácia faktúr

FakturaOnline.sk ponúka používateľom s tarifom Premium funkciu duplikácie už vystavených faktúr. Táto užitočná funkcia vám uľahčí proces vystavovania opakujúcich sa faktúr a ušetrí váš čas.

Prečítajte si článok →

Odoslanie faktúry e-mailom

Pri používaní nástroja FakturaOnline.sk môžete jednoducho a rýchlo vystaviť faktúru a okamžite ju odoslať e-mailom odberateľovi. Čo ponúka FakturaOnline v súvislosti s odosielaním faktúr, sa dočítate v nasledujúcom článku.

Prečítajte si článok →

Merné jednotky

Nenašli ste v zozname merných jednotiek tú, ktorú potrebujete? Nemusíte sa obávať, pri práci s FakturaOnline.sk môžete nastaviť merné jednotky položiek faktúry podľa vlastných preferencií. Nasledujúci článok vám ukáže, ako s touto funkciou správne zaobchádzať a prispôsobiť merné jednotky vašim po...

Prečítajte si článok →

FakturaOnline.sk a QR faktúra

FakturaOnline.sk umožňuje pridanie QR kódu na faktúru. Ako túto funkciu správne nastaviť, vám ukáže nasledujúci článok.

Prečítajte si článok →

Ako exportovať faktúry z FakturaOnline.sk do účtovníctva

Ak potrebujete odoslať viac faktúr v jednom formáte alebo exportovať faktúry do účtovníctva, môžete využiť funkciu hromadného sťahovania faktúr. Všetky faktúry, ktoré vytvoríte, môžete exportovať v rôznych formátoch, ako sú PDF, XML, XLSX alebo ISDOC.

Prečítajte si článok →

Rozdiel vo fakturácii medzi platcami a neplatcami DPH

FakturaOnline.sk rozlišuje medzi platcami a neplatcami DPH a automaticky mení formulár podľa toho, ktorú možnosť si klient pri vytváraní faktúry vyberie.

Prečítajte si článok →

Vzor: Faktúra bez DPH

Při vystavování faktur s FakturaOnline.sk si uživatel může vybrat z několika druhů. Jedním z nich je faktura neplátce DPH.

Prečítajte si článok →

Šablóna faktúry s DPH - Daňový doklad

Pri vystavovaní faktúr pomocou FakturaOnline.sk si používateľ môže vybrať z niekoľkých typov. Jedným z nich je klasický daňový doklad.

Prečítajte si článok →

Šablóna: Prenesená daňová povinnosť faktúra

FakturaOnline.sk umožňuje vystaviť niekoľko typov faktúr vrátane faktúry s prenesením daňovej povinnosti.

Prečítajte si článok →

Vzor proforma faktúry

Pri vystavovaní faktúr pomocou FakturaOnline.sk si používateľ môže vybrať z niekoľkých typov. Jedným z nich je proforma faktúra.

Prečítajte si článok →

Šablóna zálohovej faktúry

Pri vystavovaní faktúr pomocou FakturaOnline.sk si používateľ môže vybrať z niekoľkých typov. Jedným z nich je zálohová faktúra.

Prečítajte si článok →

Práca s pečiatkou a logom

Pri vytváraní faktúr s pomocou FakturaOnline máte možnosť pridať k dokladom logo a pečiatku vašej firmy. Nižšie nájdete jednoduchý návod, ako správne nahrať logo a pečiatku.

Prečítajte si článok →

Položky faktúry

FakturaOnline.sk ponúka množstvo funkcií, ktoré našim používateľom uľahčujú fakturáciu. Medzi ne patrí napríklad jednoduchá práca s položkami faktúry. Položky faktúr môžete ukladať do zoznamu, aktivovať funkciu nápovedy a využívať mnoho ďalších funkcií pre rýchlu a efektívnu fakturáciu.

Prečítajte si článok →

Vystavenie faktúry v inej mene ako EUR

Potrebujete fakturovať v inej mene? S FakturaOnline si môžete vybrať z ponuky 24 svetových mien. Fakturujte efektívne aj svojim zahraničným partnerom.

Prečítajte si článok →

Ako vystaviť faktúru s FakturaOnline.sk

FakturaOnline.sk umožňuje vystavovať všetky základné typy dokladov. Celý proces je veľmi rýchly a jednoduchý..

Prečítajte si článok →

Radenie a filtrovanie vystavených faktúr

FakturaOnline.sk ponúka stále viac možností, ako je možné radiť a filtrovať vystavené faktúry.

Prečítajte si článok →

Vystavenie faktúry pre zahraničný účet

Pre vystavenie faktúry, kedy má byť platba odoslaná na účet vedený v zahraničnej banke je nutné poznať aj IBAN a SWIFT.

Prečítajte si článok →