O nás

  • Cieľ

    FakturaOnline.sk vznikla v roku 2011 s jasným cieľom – zjednodušiť a zrýchliť vystavovanie faktúr všetkým menším aj väčším podnikateľom.

  • Nápad

    Hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť nástroj, ktorý by slúžil ľuďom a bol dostatočne zrozumiteľný pre všetkých (lebo na zložité veci sú tu predsa účtovníci).

  • Rozvoj

    Funkcie FakturaOnline.sk sa stále zlepšujú tak, aby zodpovedali potrebám používateľov a šetrili im čo najviac času, ktorý sa dá predsa využiť oveľa lepšie.

FakturaOnline.sk

Tím FakturaOnline.sk

Kto sa stará o to, aby bolo vystavovanie vašich faktúr rýchlou a jednoduchou záležitosťou?

Hlavná účtovníčka

Míša

Hlavná účtovníčka

[email protected]

Vývojár

Tonda

Vývojár

[email protected]

Kodér

Milian

Kodér

Marketing

Míša

Marketing

[email protected]

PPC špecialista

Václav

PPC špecialista

jednoduchej fakturácie

a ďalší priatelia

jednoduchej fakturácie

FakturaOnline.sk v číslach

25 730

Počet všetkých našich používateľov

4 291

Počet nových používateľov v roku 2022

83 677

Počet faktúr vydaných tento mesiac

Referencie

FaktúruOnline používame už niekoľko rokov. V našej firme nie je nikto špecializovaný na účtovníctvo, preto veľmi oceňujeme prehľadnosť, jasnosť a jednoduchosť systému. Veľmi nám to pomohlo v orientácii a okrem iného faktúry vyzerajú profesionálne a oveľa lepšie ako naše predchádzajúce. Faktúry generujú QR kódy a nesú všetky potrebné náležitosti na pohodlné používanie. Ďakujeme.

Mgr. Bc. Ivana Procházková

FaktúruOnline používam už cez 4 roky, pretože je to jednoduché, rýchle a zároveň to má všetky funkcie, ktoré potrebujem.

Petr, Marketing freelancer

FaktúruOnline využívam kvôli prehľadnému spracovaniu, všetko je na prvý dojem jasné a zrozumiteľné aj pre začínajúcich podnikateľov. Páči sa mi jednoduchosť aj grafika. Môžem jedine odporučiť!

Iva, dizajnérka

Podnikám 11 rokov a s FakturaOnline.sk som posledných 5 rokov. Z veľkej časti mi uľahčila to, čo ma roky zdržiavalo a nebavilo. Všetko je skutočne veľmi jednoduché a prehľadné. Dostala som odporúčanie od priateľov a veľmi spokojne využívam dodnes a odporúčam ďalej.

Eliška, podnikateľka