Zabudnite na zdĺhavé procesy - stiahnutie faktúr pre daňové priznanie je teraz záležitosťou niekoľkých kliknutí! Možnosť hromadného sťahovania faktúr je dostupná pre používateľov tarifu PREMIUM a počas skúšobného obdobia.

Stiahnutie faktúr je jednoduché, či už potrebujete doklady za určité obdobie alebo za celý minulý rok. Vyberte si zo širokej škály formátov faktúr, ktoré FakturaOnline.sk ponúka, a stahujte svoje faktúry hromadne v sekcii Vystavené faktúry alebo Reporty.

Stiahnutie faktúr v sekcii Vystavené faktúry

V zozname vystavených faktúr označte tie, ktoré potrebujete, alebo kliknite na prvú políčko v ľavom hornom rohu, aby ste ich označili všetky. Potom stačí kliknúť na Hromadné akcie a vybrať požadovanú možnosť.

SK Hromadné akcie

Môžete si vybrať možnosť stiahnutia vybraných faktúr vo formátoch XML, PDF, XLSX alebo ISDOC. Tým sa vaše faktúry stiahnu okamžite do počítača. Kliknutím na možnosť Stiahnuť všetky faktúry za rok .... v PDF za pár okamihov obdržíte odkaz na stiahnutie faktúr do vášho emailu.

Hromadné sťahovanie vystavených faktúr vo FakturaOnline.sk

Stiahnutie faktúr v sekcii Reporty

Ak si želáte filtrovať faktúry podľa rôznych kritérií, prejdite do sekcie Reporty. Tu môžete faktúry filtrovať podľa dátumu vystavenia, odberateľa alebo typu dokladu. Po filtrovaní jednoducho kliknite na Stiahnuť faktúry a vyberte požadovaný formát.

FakturaOnline.sk umožňuje hromadné sťahovanie faktúr v sekcii Reporty

🤔 Máte problémy so sťahovaním faktúr? Nezúfajte a kontaktujte Anetu na emaili p[email protected]!