Na blížiaci sa koniec predplatného užívateľa vždy včas upozorníme e-mailom alebo si ho môžete kedykoľvek predĺžiť vo svojom účte.

Predĺženie je možné priamo v automatickom e-maile

Prvé upozornenie na blížiaci sa koniec predplatného obdržíte spravidla týždeň pred vypršaním tarifu na e-mailovú adresu registrovanú k vášmu účtu na FakturaOnline.sk. V tomto e-maile nájdete platobné údaje pre platbu prevodom, vrátane QR kódu pre jednoduchú a rýchlu platbu. V prílohe e-mailu obdržíte aj proforma faktúru so všetkými potrebnými údajmi, vrátane IBANu.

Okrem toho môžete v e-maile tiež zaplatiť ihneď kartou. Stačí kliknúť na odkaz zaplatiť kartou, ktorý vás presmeruje na platobnú bránu, a tým bude automaticky predĺžený rovnaký tarif, aký ste mali v predchádzajúcom roku.

SK Email prodloužení tarifu

Predĺženie v účte FakturaOnline

Ak sa blíži koniec platnosti vášho predplatného, môžete si ho predĺžiť priamo vo vašom užívateľskom profile na FakturaOnline.sk. V hornej lište nájdete možnosť, ktorá vás automaticky presmeruje na platobnú bránu. Ak chcete vybrať iný tarif a spôsob platby, prejdite do sekcie Môj účet - Predĺžiť tarifu a vyberte si z tarifov MINI a PREMIUM. K dispozícii sú platba prevodom a platba kartou.

Predĺženie ročného predplatného1

Predĺženie ročného predplatného 2

Tarif už vypršal a fakturácia nie je možná

V prípade, že platnosť vášho tarifu už vypršala, nemusíte sa obávať – o svoje dáta neprídete. Možnosť fakturácie bude opäť aktívna, akonáhle platba dorazí na účet FakturaOnline.sk. Pri platbe kartou sa účet aktivuje počas niekoľkých minút.

Predĺženie ročného predplatného - expiracia

Máte s predĺžením tarifu problémy?

V tomto článku nájdete najčastejšie sa vyskytujúce chyby pri predĺžení tarifu, alebo nám napíšte na email [email protected] a my vám radi pomôžeme.