Potrebujete pomoc? Kontaktovať nás môžete viacerými spôsobmi.

Online chat s podporou

Priamo na webových stránkach FakturaOnline.sk je možnosť využiť chatovacie okno s podporou. V pravom dolnom rohu je modré tlačitko, kde je možné po rozkliknutí napísať danú otázku.

Podpora online chat

FakturaOnline.sk e-mail support

V prípade, že klient nenájde odpoveď na svoju otázku v manuáloch, je ďalšou komunikačnou cestou e-mail: [email protected]. Zákaznícky servis podpory FakturaOnline.sk je pripravený odpovedať na všetky otázky a riešiť prípadné problémy v čo najkratšom čase. Neváhajte sa na ne obrátiť.

Blog a sociálne siete

Medzi ďalšie komunikačné kanály, ktoré FakturaOnline.sk využíva na informovanie verejnosti o novinkách a prípadných chystaných technických zmenách, patrí aj Facebookový profil a náš manuál.

Po prihlásení do FakturaOnline.sk  nájdete v dolnej časti obrazovky možnosti: Novinky, Návody, Mám problém a Obchodný bulletin. Tu nájdete nielen novinky o samotnom nástroji, ale aj základné informácie o fakturáciách, daniach a všeobecne sa snažia pomôcť s orientáciou vo finančnom systéme.

Podpora FakturaOnline.sk

Často kladené otázky

Na webových stránkach FakturaOnline.sk sa tiež nachádza sekcia často kladených otázok, kde nájdete rýchlu odpoveď na množstvo otázok.