Pridajte si FakturaOnline.sk do záložiek prehliadača a začnite vystavovať faktúry dvoma kliknutiami. Uľahčite si prácu a majte faktúry doslova na dosah ruky!

Ako vytvoriť záložku FakturaOnline.sk v prehliadači pre používateľov Windows

Využite možnosť pridať záložku FakturaOnline do prehliadača a otvorte ju dvoma kliknutiami. Nasledujúci návod vám ukáže, ako si stránku jednoducho založiť.

1. Otvorenie prehliadača

Prvým krokom je otvorenie preferovaného internetového prehliadača. Či už preferujete Internet Explorer, Google Chrome alebo Mozilla Firefox, začnite návštevou webovej stránky FakturaOnline.sk.

2. Pridanie stránky do záložiek

Na uloženie FakturaOnline.sk do záložiek môžete použiť dve možnosti:

  • Použite klávesovú skratku: stlačte klávesovú skratku Ctrl + D a zobrazí sa okno, v ktorom môžete upraviť názov záložky a vybrať, kam ju chcete uložiť.
  • Manuálne pridávanie: Záložky môžete pridať aj ručne. Kliknite na ikonu hviezdičky alebo na ikonu možností vpravo hore, pozri obrázky nižšie. Opäť môžete upraviť názov záložky a vybrať jej umiestnenie.
pridanie FO do záložiek systému windows
pridanie FO do záložiek systému windows

3. Uloženie záložky

Keď ste s názvom a umiestnením záložky spokojní, kliknite na Uložiť, Pridať alebo Hotovo, podľa toho, ktorý webový prehliadač používate. Týmto jednoduchým postupom získate pohodlný a okamžitý prístup na FakturaOnline.sk , kedykoľvek ho budete potrebovať.

Ako vytvoriť záložku FakturaOnline vo webovom prehliadači pre používateľov MAC

Ak ste používateľom MacOS, môžete si FakturaOnline.sk rýchlo a jednoducho pridať do záložiek podľa nasledujúcich krokov.

1. Otvorenie webového prehliadača

Najprv otvorte internetový prehliadač Mac (Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox alebo iný) a prejdite na stránku FakturaOnline.sk.

2. Pridanie stránky do záložiek

Pre pohodlný a rýchly prístup k FakturaOnline.sk môžete stránku označiť dvoma spôsobmi:

  • Použitie klávesovej skratky: Stlačte klávesovú skratku Command (⌘) + D, potom upravte názov záložky a vyberte, kam ju chcete uložiť.
  • Manuálne pridávanie: V Safari kliknite na ikonu Zdieľať a vyberte položku Pridať záložku. Vo webových prehliadačoch Google Chrome a Mozilla Firefox máte dve možnosti - buď kliknite na ikonu hviezdičky, alebo na ikonu možností v pravom hornom rohu, tu môžete upraviť názov záložky a vybrať jej umiestnenie.

pridanie FO do záložiek safari
pridanie FO do kariet MAC
pridanie FO do kariet MAC

3. Uloženie záložky

Keď ste spokojní s názvom a umiestnením záložky, stačí kliknúť na Uložiť, Pridať alebo Hotovo (v závislosti od prehliadača) a je to hotové! Teraz budete mať FakturaOnline.sk na svojom Macu vždy po ruke.