FakturaOnline.sk je fakturačný nástroj, ktorý je úplne online a umožňuje používateľom rýchlo vystavovať rôzne typy faktúr. Na výber sú dve tarify a pre nových používateľov je k dispozícii aj skúšobné obdobie, kedy môžu vystavovať faktúry úplne zadarmo. Takto sa s nástrojom zoznámia a potom sa rozhodnú, či im vyhovuje.

Časy, ktoré nie sú pre podnikateľov veľmi priaznivé

V súčasnosti sa nachádzame v dobe, ktorá nie je pre podnikateľov veľmi priaznivá, a preto sme sa im v spoločnosti FakturaOnline.sk rozhodli vyjsť v ústrety. Od januára 2021 sme predĺžili spomínané skúšobné obdobie pre všetkých nových používateľov na 14 dní.

Chceme podnikateľom zjednodušiť život

Teraz môže každý novo zaregistrovaný podnikateľ využívať všetky funkcie najvyššej tarify o týždeň dlhšie ako doteraz. Vďaka spätnej väzbe od používateľov vieme, že predchádzajúci týždeň nestačil na to, aby sa poriadne zoznámili. To nám pomáha šetriť peniaze tam, kde je to potrebné.

Aké funkcie získate v rámci skúšobnej lehoty?

  • Vystavovanie faktúr vo formáte PDF
  • Odosielanie faktúr prostredníctvom e-mailu
  • Ukladanie vystavených faktúr
  • Úprava vystavených faktúr

Pri mnohých nástrojoch a aplikáciách, ktoré ponúkajú nejaké skúšobné obdobie, sa pri registrácii hneď vyžadujú údaje, napríklad kreditná karta. A v prípade, že so službou nie ste spokojní, musíte predplatné včas zrušiť, inak sa platba automaticky strhne z vašej karty.

To však nie je prípad FakturaOnline.sk! Pri registrácii nemusíte zadávať žiadne takéto citlivé údaje, počas skúšobnej lehoty môžete vystavovať neobmedzený počet faktúr a po jej uplynutí dostanete len informatívny e-mail. Potom sa môžete rozhodnúť, či s nami budete pokračovať.

Prečo fakturovať s FakturaOnline.cz?

Je to jednoduchý a prehľadný nástroj overený viac ako 10 000 používateľmi,

  • Vďaka prepojeniu s registrami, ako je ARES, stačí poznať IČO a ostatné údaje sa vyplnia automaticky,
  • Na stránke návody nájdete všetky možné informácie o nástroji a jeho možnostiach, napr. ako vystaviť faktúru v inom jazyku alebo mene, ako vystaviť rôzne typy faktúr alebo ako poslať faktúru e-mailom atď,
  • rýchla podpora pripravená pomôcť so všetkými otázkami a problémami používateľov na adrese podpora@fakturaonline.sk alebo na stránke FakturaOnline.sk na Facebooku

Vytvorte si účet na FakturaOnline.sk a fakturujte 14 dní zadarmo.